برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

غلط تصمیم بگیرید. از گرفتن تصمیمات درست دست بردارید

دستیابی به خواسته ها یعنی گرفتن تصمیماتی که شما رو به آن خواسته ها می رسونه. گرفتن تصمیمات مطمئن کسل کننده و قابل پیش بینیه. گرفتن تصمیمات نامطمئن شما رو وادار به فکر کردن و پیدا کردن راه حل به روشی میکنه که تا به حال هرگز به اون فکر نکرده بودید. همچنین اون فکر هم به افکار دیگری منتهی میشه که کمکتون می کنه به خواسته هاتون برسید.

برای اینکه در زندگی به جایی برسید که دیگران در خواب هم نمی بینند از این به بعد غلط تصمیم بگیرید.

ریسک کردن ترس داره اما بترسید و ریسک کنید. شجاعت نداشتن ترس نیست، شجاعت قدرت مدیریت ترس و تسلط بر اونه.

ریسک کن چون اگر ریسک نکنی باید جاده های تعریف شده رو بری. جاده های تعریف شده درآمدشون خیلی کمه، رقابت توش خیلی زیاده و مشتری توش خیلی باهوش تره. نتیجه این میشه که خرید با سود دیگه اتفاق نمی افته و این یعنی همه چیز برای یک زندگی معمولی و باید تن بدیم به معمولی بودن.

پس بترس ولی ریسک کن

گیر افتاده ایم. نه به این خاطر که تصمیمات غلطی می گیریم بلکه به این خاطر که درست تصمیم می گیریم. ما سعی می کنیم بر اساس واقعایتی که در مقابلمون قرار داره تصمیمات معقولی بگیریم. مشکل این گونه تصمیمات اینه که همه این کار رو می کنند.

اگر همیشه درست و مطمئن تصمیم بگیریم اون وقت ما هم درست مثل یکی از اون ها خواهیم شد. بعد همیشه آرزو می کنیم کاش زندگی متفاوتی داشتیم.

برناد شاو: آدم های منطقی خودشان را با دنیا سازگار می کنند و آدم های غیر منطقی دنیا را با خودشان سازگار می کنند.

این راه غلطی برای زندگی کردن و راه درستی برای برنده شدن است. پس بیایید با گرفتن چند تصمیم غلط کار را از جای درست شروع کنیم.

شما کجاهای زندگی تون راه متفاوت تری از اطرافیانتون انتخاب کردید. تو انتخاب رشته؟ تو دوراهی ادامه تحصیل و ترک تحصیل؟ تو انتخاب کارمندی و کارآفرینی؟
کجای زندگی متفاوت بودید و نتیجه چی شد؟ تجربیاتتون رو با همه در میون بگذارید.

این مطلب رو هم بخونید: از چالش ها فرار می کنید یا اونها رو در آغوش می کشید؟

حسین خادمی

موسس و مدیر مجموعه یووآن هستم که در زمینه برنامه نویسی وب مشغول به فعالیته، خوشحال میشم نظراتتون رو راجع به این بلاگ بدونم