برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

لطفا به من بگو شاه کلید موفقیت چیه؟

شاه کلید موفقیت چیه؟
چه طور می تونم تو دروس مدرسه موفق باشم؟
چه طور می تونم تو کنکور رتبه خوبی بیارم؟
چه طور می تونم تو رشته ورزشی خودم قهرمان بشم؟
چه طور می تونم در کار و حرفه ام درآمد خوبی کسب کنم؟
چه طور می تونم روابط خوبی داشته باشم؟
چه طور می تونم زندگی عالی و راحتی داشته باشم؟

همه ما دوست داریم که موفق باشیم. خیلی از ما فکر می کنیم که هرچیزی که به دست آوردیم فوق العاده بوده و بعضی از ما هم این احساس رو داریم که هر چیزی که به دست آوردیم در مقابل لیاقتمون هیچ ارزشی نداره.
همه ی این سوال ها هیچ جواب قاطعی ندارند و هیچ کس نمی تونه به شما جواب دقیقی بده. من امروز اینجا نیستم که به شما بگم که یه کلیدی تو جیبم هست که اگه به شما بدم شما به همه چیز می رسید. یک کلید بیشتر در جیب من نیست و اون هم کلید خودمه، کلید شما نیست. کلید هر کس در جیب خودشه. من فقط اینجا هستم که به شما بگم در حیطه خودتون دنبال کلید بگرید و مطمئن باشید که معجزه ای از اون جنس وجود نداره که شما بگید: “پیدا شد. دیگه همه چی با هم حل میشه”

هیچ کلیدی برای موفقیت وجود نداره، این شاه کلید موفقیته!!!

اگر دنبال معجزه می گردید همین الان می تونید این سایت رو ترک کنید و وقتتون رو صرف چیزای سرگرم کننده تری بکنید. معجزه فقط زمانی رخ میده که شما با تمام وجودتون برای رسیدن به خواسته هاتون تلاش کنید. ما فقط اینجاییم تا راه رو نشون بدیم، اگر قصد سفر دارید ما همسفر خوبی برای شما هستیم ولی اگر دنبال کسی هستید که شما رو کول کنه و به نقطه ی بهتری ببره، ببخشید ما اون آدم نیستیم.

هولتون باگز میگه: هجده سال طول کشید تا یک شبه به موفقیت برسم.

شما هستید که مقصد سفرتون و کیفیت سفر رو مشخص می کنید. وظیفه ما فقط راهنماییست تا شما سفر لذت بخش تری رو تجربه کنید و از جاذبه های سفر به وجد بیایید.

شما بزرگ ترین ثروت خودتون هستید.

آیا آماده سفر هستید؟ پس بیایید شروع کنیم. مقصد سفر شما کجاست؟ در زیر همین پست مقصدتون رو برای همه به اشتراک بذارید.