برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

ما را به خیر تو امید هست

چطور ثروتمند شوم؟ 

سوالیه که ذهن خیلی ها رو به خودش مشغول کرده. اگر این مقاله رو تا آخر بخونید قول میدم راهتون نزدیک تر خواهد شد.

تو یه برهه ای از زمان موجودی پولم به شدت کم شده بود و شدیدا به پول نیاز داشتم. تصمیم گرفتم که بخشی از پولم رو به خیره بدم. به مدت خیلی کوتاه یکی از کارفرماهام به خاطر پرژه ی خوبی که با هم داشتیم چند برابر اون پول رو به من داد و مشکل من کاملا برطرف شد. منطقی که فکر کنی عقل سلیم میگه: اگر چیزی رو به دیگری ببخشی اون چیز ازت کم میشه ولی قوانین جهان طوری بنا شده که اگر چیزی رو ببخشی از اون چیز بیشتر به دست میاری.

دنیا ثابت کرده که وقتی می بخشی چند برابر به دست خواهی آورد.

وقتی دانه ی گندمی رو به زمین هدیه می کنی زمین ۷۰ برابر اون رو به تو بر می گردونه. هر بذری که می کاری به تو بر می گرده. دقیقا معلوم نیست از چه راهی بر می گرده ولی برمی گرده. یه مشکلی از گره کاریت باز میشه، یه بیماری از شما رفع میشه، یه قرار داد خوب می بندی و …

منتظر نباشید که بعد از درآمد میلیونی و ثروتمند شدن، شروع به بخشش کنید. از همین الان دونه هاتون رو بکارید. ببخشید و مطمئن باشید نمی تونید در بخشش از خدا جلو بزنید. هر چه بیشتر ببخشید بیشتر دریافت می کنید.

وقتی می بخشی دل کس دیگه ای رو شاد می کنی و این شاد کرن باعث میشه که خودت هم شاد بشی و احساس رضایت از کاری که کردی و از زندگیت داشته باشی. قانونی رو می خوام باهاتون در میون بذارم که نه تنها می تونه تمکن مالی شما رو بیشتر کنه بلکه باعث شاد شدن زندگی شما هم میشه.

قانون ده درصد – بند اول: ده درصد از درآمدتون رو به دیگران ببخشید. 

تجربه های بخشش خودتون و نتیجه ی اونها رو از طریق بخش نظرات همین پست با همه در میون بگذارید.

بند دوم این قانون رو در پست روبرو بخونید: چه طور ثروتمند بشم؟

حسین خادمی

موسس و مدیر مجموعه یووآن هستم که در زمینه برنامه نویسی وب مشغول به فعالیته، خوشحال میشم نظراتتون رو راجع به این بلاگ بدونم